שף פרטי לאירועים

שף פרטי לאירועים

מארגנים אירוע קטן ואיכותי? מעוניינים להפתיע את האורחים בארוחות טעימות ואישיות? אצל שף תבין תוכלו להזמין שירותי שף פרטי לאירועים וליהנות מכל ביס. האוכל הוא מרכז האירוע, וכאשר שף מקצועי לוקח לידיו את המושכות, היו בטוחים כי תצליחו להפיק את האירוע הטוב ביותר באזור. כזה הוא רונן. עוד בימי ילדותו, כשעזר לאמו במטבח, גילה רונן כישרון יוצא דופן בבישול ואפייה. לאחר מכן המשיך ללמוד אצל גדולי השפים בארץ ובעולם, והיום הוא מביא את כישוריו אל לקוחותיו.

שף פרטי לאירועים – טעם גדול לאירוע קטן

אלה כמה אירועים שאליהם תוכלו להזמין שף פרטי לאירועים ולקבל מחמאות בלי פוסקות מהמשתתפים:

  • פגישות עסקים – צריכים להגיע לידי הסכם חשוב עם השותף החדש שלכם? זה הזמן לרכך מעט את האווירה הרשמית באמצעות פילה בקר שטעמו גן עדן או מדג ים על סטייק. 
  • ערבי צוות – מעוניינים לארגן ערב בלתי נשכח לצוות מצומצם ואיכותי בווילה או בחצר הביתית הגדולה? תוכלו להזמין את שירותיו של שף מקצועי ולהדהים את העובדים בארוחות טעימות ואסתטיות. הארוחות הטעימות יתמזגו בדרך נהדרת עם מגוון רחב של פעילויות לערב צוות כמו בריכה, משחקי שולחן, קריוקי ועוד.
  • מסיבת אירוסין – זוהי מסיבה קטנה שנועדה להקדים מסיבה גדולה יותר כמו חתונה. עם זאת, עבור רבים היא מסיבה משמעותית יותר, מכיוון שהיא כוללת את בני המשפחה והחברים הקרובים ביותר. זה הזמן להפתיע את האורחים האיכותיים שבאו לשמח את החתן והכלה בארוחות טעימות ומיוחדות. 
  • יום הולדת מיוחד – האם חוגגת יובל שנים? לפני שהיא פונה אל המטבח כדי להכין ארוחות לכל בני המשפחה, הפתיעו אותה באמצעות הופעתו של שף פרטי לאירועים אשר ישדרג כל חגיגה עם עוגה ומטעמים נוספים.

שף פרטי לזוגות

מנותיו המשובחות של שף מקצועי יכולות להתאים לאירוע של שניים. אם אתם זוג רומנטי שאוהב להפתיע זה את זה במתנות קטנות בכל בוקר, הגיע הזמן להכין הפתעה גדולה. השף יכין עבורכם כל ארוחה שרק תרצו, ואתם תוכלו לחגוג את היום המיוחד בחייכם – הצעת נישואים, יום נישואים או היום המיוחד שבו נפגשתם לראשונה.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל